Mulczery do ładowarek kompaktowych FAE

Mulczery to zaawansowane i profesjonalne maszyny, które znajdują zastosowanie w leśnictwie, pielęgnacji krajobrazu, rolnictwie i wielu innych sytuacjach. Zasada ich działania jest prosta, a polega na tym, że teren jest oczyszczony poprzez ścinanie i rozdrabnianie gałęzi krzewów i drzew. Jednym z wiodących producentów mulczerów na świecie jest włoska firma FAE. Jakie modele w tej kategorii cieszą się największą popularnością, jak działają i co jeszcze warto o nich wiedzieć przed zakupem?

Mulczery FAE do ładowarek kompaktowych – idealne do oczyszczania działek

Mulczery do ładowarek kompaktowych, zwanych również ładowarkami burtowymi, sprawdzają się idealnie podczas oczyszczania działek. Im wyższa klasa sprzętu, tym wydajniejsza i szybsza praca, a właśnie ze sprzętem wysokiej jakości mamy do czynienia w tym wypadku. FAE to włoska firma z wieloletnim doświadczeniem, która od dekad specjalizuje się w produkcji maszyn stosowanych w branży budowlanej, rolnictwie oraz leśnictwie. Celem twórców firmy FAE jest udostępnianie klientom maszyn z najwyższej półki, a w związku z tym są one produkowane z materiałów najwyższej jakości i bardzo dobrych komponentów. Dodatkowo maszyny są na bieżąco badane i testowane, a restrykcyjna kontrola jakości dba o to, aby na rynek trafiały tylko modele podtrzymujące dobrą reputację firmy. Użytkownicy mulczerów do ładowarek FAE doceniają nie tylko ich solidność i trwałość, ale również fakt, że są one tworzone z troską o komfort użytkowania.

Mulczery leśne do ładowarek burtowych – najsłynniejsze modele

Działając od 1989 roku firma FAE miała okazję przedstawić światu kilka maszyn, które mają dziś już miano kultowych i wciąż cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jednym z mulczerów FAE do ładowarek kompaktowych jest FAE BL1/SSL/VT. Jest to mulczer FAE przeznaczony do ładowarek kompaktowych o mocy od 45 do 65 KM. Jest urządzeniem kompaktowym, przez co umożliwia pracę w wąskich czy ograniczonych pod względem powierzchni obszarach, a jednocześnie bardzo wydajnym. Model ten wyjątkowo sprawdza się podczas oczyszczania terenu z wegetacji i może rozdrabniać materiały o średnicy do dziesięciu centymetrów. W modelu tym zastosowano technologię Bite Limiter, a to oznacza, że maszyna pracuje oszczędniej i wydajniej. Kolejnym cenionym modelem jest mulczer leśny FAE do ładowarek kompaktowych FAE DML/SSL. Model ten powstał z myślą o ładowarkach o mocy od 50 do 75 KM i może rozdrabniać materiał o maksymalnej średnicy do dwunastu centymetrów. Maszyna zapewnia ogromną wydajność w pracach związanych z zarządzaniem roślinnością na obszarach zadrzewionych i leśnych. Ze względu na swoje gabaryty mulczer FAE doskonale radzi sobie w terenie wąskim czy ograniczonym pod względem powierzchni, gdzie znajdują się przeszkody, które trzeba ominąć. Z kolei zastosowanie wysokiej jakości materiałów przekłada się na długą żywotność urządzenia, solidność, trwałość i brak podatności na różnego rodzaju awarie.

Rozdrabniacz FAE do ładowarek kompaktowych – wybierz produkt z najwyższej półki!

Rozdrabniacze FAE to solidne maszyny gwarantujące efektywną, sprawną i wygodną pracę, nawet jeśli odbywa się ona w stosunkowo trudnych warunkach. Dlatego też w wielu firmach stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Sprawdź ofertę włoskiego producenta FAE i znajdź idealne maszyny do Twojej firmy. Ten wybór na pewno poskutkuje zwiększeniem wydajności pracy i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu.

Mulczer leśny FAE BL1/SSL/VT

od 45 do 65 KM

UNIWERSALNA CHŁODNICA OLEJU HYDRAULICZNEGO DO ŁADOWAREK KOMPAKTOWYCH

od 49 do 180 l/min

Rozdrabniacz FAE PMM/SSL

od 60 do 100 KM

Mulczery FAE DML/SSL/VT – FAE DML/SSL/BL – FAE DML/SSL/SONIC – FAE DML/SSL/BL/SONIC

od 40 do 70 KM

Mulczer FAE UML/SSL/VT – FAE UML/SSL/SONIC

od 75 do 120 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki