Paus

Branża budowlana rozwija się prężnie, a specjaliści potrzebni są nieustannie niemal na każdym kontynencie, aby zmieniać otaczający nas świat i dostosowywać go do rosnących potrzeb. Trudno dziś byłoby sobie wyobrazić szeroko pojętą branżę budowlaną bez zaawansowanych maszyn, które dają możliwości zupełnie nieosiągalne kiedyś dla człowieka. Jedną z firm, które od dekad cieszą się uznaniem w świecie maszyn tego rodzaju, jest PAUS. W czym się specjalizuje i co warto wiedzieć na temat tej firmy?

Producent maszyn PAUS – od rodzinnego interesu do wielkiej firmy na światowym poziomie

Firma PAUS jest podręcznikowym przykładem tego, że wiedza, pasja i ciężka praca mogą pokierować człowieka na sam szczyt. Firma PAUS została założona w 1968 roku, a więc już od ponad pięćdziesięciu lat dostarcza na rynek wysokiej klasy maszyny budowlane. Maszyny produkowane pod koniec lat sześćdziesiątych i w latach siedemdziesiątych znacząco różniły się od aktualnych flagowych produktów firmy, ale już wtedy nie sposób było przejść obojętnie obok jakości oferowanych maszyn. Członkowie rodziny tworzący firmę wiedzieli bowiem doskonale, że w branży budowlanej jakość, trwałość, solidność i skuteczność są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Na przestrzeni wielu lat twórcy firmy obserwowali zmieniający się rynek i potrzeby klientów, a wdrażając rewolucyjne rozwiązania konstrukcyjne, dostarczali znakomite maszyny. Dziś pozycja firmy PAUS jest niezachwiana i wciąż plasuje się ona bardzo wysoko w rankingu producentów maszyn do zadań specjalnych. Kilkadziesiąt lat sumiennej pracy, kreatywnych pomysłów i uczciwego podejścia do klienta przynosi znakomite plony i nic nie zapowiada zmian w tym zakresie.

Maszyny PAUS – bogata oferta niemieckiego producenta

Na przestrzeni kilku dekad producent PAUS niesamowicie poszerzył pierwotną ofertę, przez co z dumą może stwierdzić, że często zapewnia firmom wykonawczym wszystkie maszyny, jakich potrzebują na co dzień. Maszyny cenione są przez klientów przede wszystkim ze względu na bardzo wysoką jakość, dzięki czemu są odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają one efektywną pracę i komfort w trakcie użytkowania. W sklepie utech.pl znajdują się na przykład cenione na świecie ładowarki przegubowe z osprzętem na obrotowej kolumnie, ładowarki przegubowe z teleskopowym ramieniem osprzętu czy też ładowarki przegubowe z teleskopowym ramieniem na obrotowej kolumnie. Są to uniwersalne maszyny podnośnikowe, które służą do sprawnego przewożenia czy podnoszenia ciężkich towarów sypkich i nie tylko. Znajdują więc powszechne zastosowanie na najróżniejszych placach budowy i podczas pielęgnacji krajobrazu czy oczyszczania terenu z niepożądanych elementów. Ładowarki przegubowe cechują się znakomitą zwrotnością, dlatego idealnie sprawdzają się na terenach ograniczonych pod względem powierzchni, gdzie pole manewru jest niewielkie. Znakomite parametry maszyn PAUS sprawiają, że są one niezwykle wszechstronne i uniwersalne.

Firma PAUS – dlaczego warto ją zapamiętać?

Tę krótką nazwę powinni znać wszyscy właściciele i pracownicy firm budowlanych, zwłaszcza jeśli cenią wysoką jakość, wydajność, skuteczność i komfort użytkowania nawet na najtrudniejszym terenie. Jeśli jesteś właścicielem takiej firmy i oczekujesz najlepszych osiągów, to weź pod uwagę niemiecką firmę. Już teraz wejdź na stronę internetową utech.pl, aby zobaczyć zróżnicowaną ofertę tego producenta i wybrać najlepsze rozwiązania technologiczne dla własnej firmy budowlanej.

Wybierz podkategorię

Ładowarki przegubowe z osprzętem na kolumnie obrotu
Ładowarki przegubowe z teleskopowym osprzętem
Ładowarki przegubowe z teleskopowym osprzętem na kolumnie obrotu

PAUS SL 9075

6,8 t / 75 KM / 1,0 m³

Paus SL 9088

115 KM

Paus TL 9065

75 KM

Paus TL 9078

115 KM

Paus TSL 9075

75 KM

Paus TSL 9088

115 KM

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki