Koparki gąsienicowe Takeuchi

Takeuchi to japoński gigant wśród producentów maszyn budowlanych. Minęło wiele lat od momentu powstania firmy, a ta zdaje się cieszyć coraz większą popularnością oraz uznaniem wśród właścicieli firm budowlanych i nie tylko. Japoński producent od lat wiedzie prym w produkcji ładowarek kołowych, ładowarek gąsienicowych, koparek kołowych oraz koparek gąsienicowych. Tym razem skupmy się na tych ostatnich. Czym są i kiedy szczególnie znajdują zastosowanie?

Koparki Takeuchi gąsienicowe – niezawodne maszyny japońskiego koncernu

Takeuchi to japońska firma, która po raz pierwszy zaistniała w świadomości klientów z branży budowlanej w pierwszej połowie lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Dokładnie w 1963 roku firma została założona i zajęła się sprzedażą swoich produktów w Japonii. W kolejnych latach Takeuchi otworzyło filie również na innych kontynentach, oferując różnego rodzaju sprzęty budowlane wykorzystywane w najróżniejszych branżach. Koparki gąsienicowe Takeuchi produkowane są z myślą o profesjonalistach, którzy doskonale wiedzą, jakie parametry i udogodnienia bezpośrednio przekładają się na komfort pracy, szybkość jej wykonania oraz komfort użytkowników. Producent dokłada wszelkich starań, aby kolejne modele gąsienicowych koparek Takeuchi wyposażone były w elementy bazujące na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach przekładających się na funkcjonalność maszyn. W rezultacie klienci otrzymują koparki trwałe, odporne na wiele czynników zewnętrznych, zapewniające precyzyjną i wygodną pracę oraz mieszące się w restrykcyjnych limitach dotyczących emisji spalin. Wszystko to wpływa na to, że słusznie nazywane są jednymi z najlepszych koparek gąsienicowych na świecie.

Koparki gąsienicowe Takeuchi – kiedy się sprawdzą?

Koparki gąsienicowe dzięki swojej budowie zapewniają znacznie lepszą przyczepność i stabilizację, a przez to wybierane są do prac w trudnych warunkach. Duża różnorodność koparek Takeuchi pod względem gabarytów sprawia, że idealnie można dobrać je do charakteru i miejsca wykonywanych prac. W ofercie firmy UTECH znajduje się na przykład kompaktowa koparka Takeuchi TB 290-2 CM/CV o masie 7 ton i imponującej głębokości wykopu, to wszechstronne narzędzie, które łączy doskonałą wydajność z kompaktową konstrukcją, sprawiając, że jest idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających zadań budowlanych. Cechuje się oddzielną pompą sterującą obwodami 2/4 do równomiernej pracy Powertilt, systemem hydrauliki Load-Sensing, automatycznym naciągiem gąsienic, fotelem operatora amortyzowanym pneumatycznie oraz TFM. Popularnością cieszy się również Takeuchi TB 2150 (masa 15-16 ton), która również oferuje imponującą głębokość wykopu. Dostępna w dwóch wersjach, wyposażona w hydraulikę High-Flow, umożliwiającą indywidualne ustawienia przepływu i ciśnienia. Silnik spełnia normy emisji Tier 4 z AdBlue, SCR, aktywnym DPF i TFM, zapewniając efektywność i zgodność ze standardami środowiskowymi

Gąsienicowe koparki Takeuchi – sprawdzony wybór dla profesjonalistów

Gąsienicowe koparki Takeuchi w ofercie Utech to obszerna kategoria, w której właściciele najróżniejszych firm wykonawczych są w stanie znaleźć optymalne maszyny dostosowane do konkretnego użytku. Znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie w naszej ofercie UTECH. Taka inwestycja przełoży się nie tylko na jakość wykonywanych prac, ale również na odczuwalną wygodę i komfort operatorów koparek, co ma wielkie znaczenie przy ich długotrwałym użytkowaniu.

Koparka Takeuchi TB290-2

Koparka Takeuchi TB 290-2 CM/CV

klasa 8/9 t

Koparka Takeuchi TB2150C

Koparka Takeuchi TB 2150 C

klasa 15 t

Koparka Takeuchi TB2150R

Koparka Takeuchi TB 2150 R CM/CV

klasa 15/16 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki