Frezarki asfaltu FAE do ładowarek kompaktowych

Frezarki asfaltu to maszyny budowlane, które są wykorzystywane przez profesjonalne firmy do usuwania z nawierzchni drogowych warstw o określonej grubości. Wykorzystuje się je więc do usuwania starego asfaltu z parkingów, dróg, chodników i wielu innych nawierzchni. Z kolei miniładowarki to uniwersalne maszyny używane do przemieszczania różnego rodzaju ładunków i materiałów. Połączenie tych dwóch maszyn zapewnia sprawną pracę w wielu branżach, a jednym z najlepszych producentów frezarek do miniładowarek od lat jest włoska firma FAE.

FAE – włoska firma liderem w branży

FAE to włoska firma, która została założona pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku w Fondo. Od tego momentu minęło kilka dekad, a czas ten został przez twórców firmy znakomicie wykorzystany. Świadczy o tym nie tylko rozbudowana oferta obejmująca różnego rodzaju maszyny budowlane i rolnicze, ale przede wszystkim uznanie w branży i zadowolenie wielu klientów na całym świecie. Firma FAE nastawiona jest na nieustanny rozwój, który jest możliwy dzięki obserwacji światowych rynków i potrzeb klientów, a później produkcji maszyn optymalnych dla pracowników różnych firm. Wszystkie z nich produkowane są z użyciem materiałów o najwyższej trwałości i jakości, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz rozwiązań zapewniających wygodę i efektywność. Nic dziwnego, że firma ta od lat wymieniana jest jako jeden ze światowych liderów w swojej kategorii. 

Frezarka FAE do ładowarek kompaktowych – optymalne rozwiązanie dla firm wykonawczych

Frezarka drogowa FAE do asfaltu do ładowarek to zaawansowana maszyna, która znacząco ułatwia pracę profesjonalnych firm, zapewniając użytkownikom maksymalną wydajność i komfort podczas pracy. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się kilka modeli, spośród których można wybrać maszynę idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Frezarka FAE RWM/SSL to dysk frezujący do ładowarek kompaktowych o mocy od 75 do 130 KM. Jej głównym przeznaczeniem jest microtrenching, czyli frezowanie wąskich kanałów do maksymalnej głębokości 50 centymetrów. Dzięki niej można z powodzeniem przygotować wąskie szczeliny do układania kabli elektrycznych i światłowodowych, instalacji wodnych oraz gazowych. Montaż typu Plug&Play sprawia, że maszyna jest kompatybilna z wiodącymi na rynku miniładowarkami. Z kolei frezarka do asfaltu do ładowarek FAE RPL/SSl to maszyna ze stałymi narzędziami roboczymi do miniładowarek o maksymalnej mocy do 135 KM. Umożliwia frezowanie na głębokość do 17 centymetrów i jest dostępna w trzech szerokościach roboczych: 45, 60 i 75 centymetrów. Sprawdza się doskonale podczas przygotowywania dróg przed położeniem nowej warstwy asfaltu czy też betonu oraz jako urządzenie do przeprowadzania wszelkich prac ziemnych. Optymalne rezultaty frezowania zapewniają w tym wypadku płozy samopoziomujące oraz pochył poprzeczny, a hydrauliczny układ napędowy i praktyczne wskaźniki głębokości zapewniają maksymalną precyzję.

Frezarka do asfaltu do ładowarek FAE – zapewnij sobie profesjonalny sprzęt!

Frezarki do asfaltu do ładowarek FAE cieszą się niezmienną popularnością na całym świecie, ponieważ umożliwiają skuteczną, wygodną i precyzyjną pracę. Nowoczesne technologie i dobrze przemyślane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że frezarki znajdują zastosowanie w bardzo wielu pracach ziemnych. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i zasilić asortyment firmy profesjonalnym sprzętem.

FAE RWM/SSL

od 75 do 135 KM

FAE RPM/SSL

od 75 do 135 KM

FAE RPL/SSL/DT

od 90 do 135 KM

FAE RPL/SSL

od 60 do 135 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki