Maszyny MERA RABELER – dawniej Michaelis

Michaelis to niemiecka firma produkująca najróżniejsze maszyny rolnicze i nie tylko, która na przestrzeni kilku dekad zyskała ogromną popularność i uznanie na całym świecie. Firma ta nazywana była pionierem w zakresie produkcji maszyn do oczyszczania zbiorników wodnych, a więc między innymi łyżek koszących do rowów melioracyjnych. Sprzęt produkowany przez firmę był z powodzeniem wykorzystywany do ekonomicznego oczyszczania nabrzeży cieków wodnych, czyli rzek, kanałów i zbiorników wodnych z roślinnością. Od 2023 roku łyżki koszące Michaelis zostały przejęte przez niemiecką firmę mera Rabeler.

Sprzęt Michaelis – połączenie doświadczenia i najnowszych technologii

Michaelis to niemiecka firma z tradycjami, która została założona w 1966 roku przez Carla Heinza Michaelisa. Już na wczesnym etapie Michaelis tworzył autorskie maszyny, które cieszyły się rosnącą popularnością, ponieważ znacząco ułatwiały prace pielęgnacyjne przy zbiornikach wodnych i nie tylko. Twórca firmy opatentował własne metody koszenia i ostrza, dzięki czemu wyprzedził swoje czasy i zapewnił sobie stałe miejsce w branży. Cała technologia produkcji łyżek koszących została przekazana do firmy mera, gdzie kontynuowana jest produkcja tych niezawodnych osprzętów. 

MERA Rabeler – przekonaj się, dlaczego warto!

MERA wyposażona w technologię od Michaelis produkuje łyżki do koszenia rowów melioracyjnych w niezmienionej formie i jakości. Produkowane przez niemiecką firmę maszyny i osprzęt są dzisiaj wykorzystywane przez profesjonalne firmy na całym świecie, zapewniając spektakularne efekty, maksymalne bezpieczeństwo i możliwość zaoszczędzenia czasu, który musiałby być poświęcony na ręczne koszenie trudno dostępnych miejsc. Już teraz przejrzyj ofertę UTECH i przekonaj się, że z maszynami MERA RABELER Twoja firma będzie jeszcze skuteczniejsza.

Wybierz podkategorię

Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych

łyżka kosząca Michaelis SGL

lekka łyżka kosząca
Michaelis SGL

średnio ciężka łyżka kosząca Michaelis SG

ciężka łyżka kosząca Michaelis G

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki