Frezarki do pni do nośników specjalnych FAE

Frezarki do pni to uniwersalne maszyny dla specjalistycznych firm wykonawczych, które są używane do karczowania terenu. Stanowią niezastąpione narzędzia do sprawnego, efektywnego i szybkiego usuwania pniaków z systemem korzeniowym. Od lat jednym z najbardziej cenionych producentów tego rodzaju frezarek jest włoska firma FAE, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Co warto wiedzieć na temat dostępnej w utech.pl oferty i na temat samej firmy?

2 ciekawe typy nośników w naszej ofercie to gąsienicowe pojazdy wielozadaniowe FAE PT oraz kołowe ciągniki narzędziowe MERLO.

Frezarki FAE – wysoka jakość od włoskiego producenta

FAE to włoska firma, która została założona pod koniec lat osiemdziesiątych w Fondo i która od początku zajmowała się produkcją wysokiej jakości maszyn wykorzystywanych w branży budowlanej, leśnictwie czy rolnictwie. Twórcy firmy już od samego początku wzięli sobie za punkt honoru produkcję maszyn, które podbiją cały świat i od wielu dekad realizują swój plan. Maszyny FAE charakteryzują się tym, że produkowane są wyłącznie z materiałów i komponentów najwyższej jakości. Ponadto w procesach produkcyjnych pracownicy firmy dbają o wszelkie detale. Wszystko to skutkuje powstawaniem maszyn zachwycających trwałością, solidnością, odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a także skutecznością. W ofercie firmy znajdują się między innymi mulczer, kruszarki do kamieni, czy też frezarki do pni do nośników specjalnych FAE

Frezarka do pni do ciągnika FAE – maszyny cenione na świecie

Frezarki do pni FAE to zaawansowane maszyny do nośników specjalnych z hydraulicznym napędem sprzętu roboczego. Maszyny mogą efektywnie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach i frezować pniaki z korzeniami znajdujące się nawet do 100 centymetrów pod ziemią. Podstawowym nośnikiem frezarek są w tym wypadku popularne modele FAE PT, a maszyny wyróżniają się bardzo intuicyjną obsługą, długą żywotnością oraz równomiernym rozdrobnieniem materiału. Mogą też być konfigurowane w zależności od potrzeb firmy. W ofercie sklepu utech.pl, zajmującego się sprzedażą profesjonalnych maszyn budowlanych i nie tylko, znajdują się dwa modele frezarek, które różnią się mocą i niektórymi parametrami. Pierwsza z nich to frezarka do pni drzew FAE 300/SC o mocy od 250 do 300 KM, którą można rozdrabniać duże pniaki i karpiny o średnicy do 50 centymetrów. Napęd pasowy zastosowany w tym modelu zapewnia bardzo równomierną głębokość rozdrabniania, a także znacznie mniejsze zużycie narzędzi roboczych podczas użytkowania. Ostateczna konfiguracja jest ściśle dostosowana do wymagań i potrzeb klienta, a użytkownicy doceniają również fakt, że łańcuchy ochronne dla bezpiecznego odprowadzania urobku są wymienne. Drugim modelem dostępnym w sklepie jest frezarka do pni ciągnikowa FAE 500/SC o mocy od 400 do 500 KM. Jest to wysokowydajny frez do pni, który może być stosowany do frezowania pniaków i korzeni o średnicy do 60 centymetrów i na głębokości do 105 centymetrów. Wielką zaletą maszyny jest napęd rotora przez przekładnię pasową, a także wysokiej jakości materiały, które zapewniają jej bardzo długą żywotność.

Frezarka do pni FAE – dlaczego powinieneś się na nią zdecydować?

Jeśli oczyszczanie i karczowanie terenów należą do częstych obowiązków Twojej firmy wykonawczej, to z pewnością zależy Ci na sprzęcie najwyższej jakości. Ceniony na całym świecie włoski producent FAE to gwarancja jakości, wydajności, wygody podczas użytkowania i skuteczności, dlatego bywa niezastąpionym elementem wyposażenia. Już teraz wejdź na stronę internetową utech.pl, aby przejrzeć ofertę i możliwości konfiguracji, a potem wybrać najlepsze opcje dla swojej firmy wykonawczej.

FAE 300/SC

od 250 do 300 KM

FAE 500/SC

od 400 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki