Ładowarki przegubowe

Ładowarki to maszyny budowlane, które są dość powszechnie wykorzystywane na różnych placach budowy i nie tylko. Nadają się przede wszystkim do transportu i rozładunku towaru czy materiałów, dlatego ich zastosowanie jest bardzo zróżnicowane i uniwersalne. Sprawdzają się nie tylko w branży budowlanej, ale również w leśnictwie, rolnictwie, czy też wszelkich pracach dotyczących pielęgnacji krajobrazu. Czym wyróżniają się ładowarki przegubowe i co warto o nich wiedzieć?

Ładowarka przegubowa – czym się charakteryzuje?

Ładowarka jest niezbędnym elementem wyposażenia w wielu firmach, ale również w wielu gospodarstwach. Tego rodzaju zaawansowane maszyny dostępne są w różnych konfiguracjach, mogą mieć zróżnicowaną moc, a także różnić się od siebie konstrukcją. Jedną z najpopularniejszych zdecydowanie jest ładowarka przegubowa. Jest to elastyczna i szalenie wielofunkcyjna maszyna budowlana, która swoje największe zalety zawdzięcza właśnie charakterystycznej konstrukcji. Podstawowym elementem takiej ładowarki jest przegubowy układ skrętny, który w solidny sposób łączy przednią i tylną część konstrukcji. W rezultacie ładowarka charakteryzuje się jeszcze większą zwrotnością i znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie przestrzeń robocza jest wąska lub mocno ograniczona. Konstrukcja ta sprawia również, że ładowarki przegubowe o wiele lepiej dostosowują się do nierówności terenu i mogą skutecznie pracować w trudnych warunkach.

Ładowarka przegubowa – zastosowanie

Ładowarki przegubowe należą do bardzo wszechstronnych i uniwersalnych maszyn. Nie sposób w kilku zdaniach określić, gdzie można używać maszyn mających za zadanie przewożenie ciężkich ładunków. Doświadczenie wielu firm wykonawczych mówi, że ładowarki przegubowe znajdują zastosowanie w niezliczonej ilości sytuacji związanych z branżą budowlaną i nie tylko. Z tak solidnym sprzętem można również realizować prace w leśnictwie, rolnictwie, tartakach czy podczas kształtowania obrazu. Jednocześnie ładowarki doskonale sprawdzają się w obszarze recyklingu, ponieważ umożliwiają sprawne przewożenie ciężkich materiałów. Współczesne ładowarki produkowane przez topowych producentów wyposażone są najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają sprawną, wydajną pracę i zapobiegają występowaniu awarii nawet podczas intensywnej eksploatacji. Duże kąty przegubu zapewniają pełną elastyczność i precyzję, a w kabinie operatora znajdują się systemy do sterowania, które charakteryzują się intuicyjną obsługą. Ponadto amortyzowane kabiny są przestronne, co wpływa na komfort i wygodę podczas pracy. Nie bez znaczenia są inne udogodnienia w postaci wygodnego sterowania dodatkowymi obwodami hydraulicznymi, mocnej kinematyki łyżki i szybkozłączy, dzięki którym można bardzo sprawnie zmieniać osprzęt w trakcie pracy. Wśród opcji dodatkowych wielu producentów przewiduje klimatyzację, specjalne opony do zróżnicowanych prac w terenie, opcjonalne oświetlenie LED, system kamer cofania, czy sygnał ostrzegawczy cofania.

Jaka ładowarka przegubowa będzie najlepsza?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od rodzaju wykonywanych prac i ich zakresu. W sklepie utech.pl znajdują się ładowarki przegubowe najlepszych producentów, którzy są doceniani na całym świecie. Najlepszym rozwiązaniem będzie przejrzenie szczegółowej oferty, porównanie poszczególnych parametrów i wybranie optymalnej ładowarki do własnego zastosowania. Ponadto możliwość konfiguracji maszyny i opcjonalne dodatki zapewniają maszynie jeszcze więcej możliwości.

PAUS SL 9075

6,8 t / 75 KM / 1,0 m³

Paus SL 9088

115 KM

Paus TL 9065

75 KM

Paus TL 9078

115 KM

Paus TSL 9075

75 KM

Paus TSL 9088

115 KM

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki