Zdalnie sterowane roboty mulczujące FAE

Mulczery to zaawansowane urządzenia do usuwania krzewów, gałęzi i mniejszych drzew, a w związku z tym są używane podczas prac budowlanych oraz w leśnictwie. Zdarzają się jednak sytuacje, w których prace odbywają się na szczególnie nierównych terenach, a wówczas znakomitym rozwiązaniem są zdalnie sterowane roboty mulczujące. Jednym z najlepszych producentów tego rodzaju urządzeń jest włoski producent FAE.

FAE – światowy lider w branży budowlanej i nie tylko

FAE to włoska firma, która od kilku dekad zajmuje się produkcją zróżnicowanych maszyn używanych w branży budowlanej, leśnictwie i rolnictwie. Firma została założona pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku i od tamtej pory wzmacnia swoją pozycję na rynku, dostarczając narzędzia do pracy wielu firmom wykonawczym na całym świecie. FAE od lat kojarzy się słusznie z solidnością, trwałością i skutecznością. Do produkcji wszystkich maszyn używane są materiały najwyższej jakości, a proces produkcji uwzględnia najmniejsze nawet szczegóły, przez co nie ma tutaj miejsca na błędy i niedopatrzenia. Produkty firmy FAE są cenione przez najbardziej wymagających klientów, którzy mają doświadczenie w branży i którym zależy na największej efektywności.

Roboty mulczujące FAE ze zdalnym sterowaniem – wybór profesjonalistów

Zdalnie sterowane roboty mulczujące FAE umożliwiają sprawne mulczowanie na stromych zboczach. Znakomicie sprawdzają się podczas oczyszczania działek pod inwestycje i nasypów kolejowych. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się dwa modele robotów mulczujących. Pierwszy z nich to FAE RCU-75, czyli kompaktowy robot gąsienicowy, który nadaje się do rozdrabniania roślinności o średnicy do 15 centymetrów. Wyposażony jest w solidną głowicę mulczującą i może pracować na stromych zboczach o nachyleniu do 55 stopni, a w związku z tym zapewnia w pełni wygodne i komfortowe użytkowanie. Maszyna cechuje się wytrzymałym podwoziem z hydraulicznie rozsuwanymi i automatycznie napinanymi gąsienicami, co zapewnia maksymalną stabilizację na stromym terenie. Niezrównaną trakcję zapewniają w niej za to wysokoprofilowe gumowe lub stalowe gąsienice w połączeniu z systemem rolek o podwójnym kołnierzu. Z kolei lepsze zasilanie układu jezdnego zapewnia podwójny napęd hydrostatyczny. FAE RCU-55 to kolejna propozycja światowego lidera. Model ten jest zdalnie sterowanym robotem, który z powodzeniem rozdrabnia roślinność o średnicy do 12 centymetrów. Zastosowano w nim głowicę mulczującą z narzędziami sztywnymi, dzięki czemu radzi sobie również z grubszymi gałązkami i krzewami o średnicy do 5 centymetrów. Roboty mulczujące FAE, w tym właśnie model FAE RCU-55, mogą pracować na zboczach o nachyleniu do 55 stopni, wyręczając człowieka na najtrudniejszych terenach, przez co praca jest bezpieczna i niezwykle efektywna. W przypadku tego modelu podwozie gąsienicowe z hydraulicznym systemem niezależnie rozsuwanych gąsienic wyróżnia się znakomitą stabilnością na nierównych i stromych terenach, a gąsienice i rolki o podwójnym kołnierzu zapewniają optymalną trakcję.

Zdalnie sterowane roboty mulczujące FAE – dlaczego to dobry wybór?

Roboty mulczujące FAE to produkty sygnowane nazwą, która od wielu lat kojarzy się z solidnością i znakomitą jakością. Są cenione w wielu krajach na świecie, a dla firm wykonawczych stanowią często jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Jeśli należysz do osób, które oczekują najlepszych rezultatów w pracy i wysokiej jakości, to już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby znaleźć optymalny wariant dla swojej firmy.

Nośnik gąsienicowy FAE RCU-75

74 KM

Nośnik gąsienicowy FAE RCU-55

56 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki