Głowice ścinkowe z nożem Westtech WOODCRACKER

Głowice ścinkowe to zaawansowane maszyny, które umożliwiają ścinanie drzew oraz krzewów, a w związku z tym znajdują zastosowanie we wszelkich branżach operujących w technice leśnej oraz pielęgnacji krajobrazu. Od kilku lat jednym z najbardziej uznanych producentów maszyn tego rodzaju jest Westtech. Maszyny austriackiego producenta docenione zostały przez firmy działające w wielu krajach na świecie, a młoda firma nie zwalnia tempa, wprowadzając regularnie nowoczesne rozwiązania do swoich projektów.

Głowice ścinkowe z nożem Westtech WOODCRACKER – maszyny zapewniające skuteczność i komfort

Westtech WOODCRACKER to austriacka firma produkująca maszyny potrzebne w technice leśnej oraz do pielęgnacji krajobrazu w przestrzeni publicznej. W ciągu kilku lat firma dowiodła, że ma szansę mierzyć się z gigantami w swojej branży. Założyciele koncernu dążą do tego, aby zapewniać swoim klientom maszyny o najlepszych parametrach. Są więc one tworzone z wysokiej jakości materiałów, solidnych komponentów, a przede wszystkim z troską o najmniejsze szczegóły. Efektem takich zasad są urządzenia i osprzęt, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej doświadczonych klientów. Mulczery, łupiarki czy głowice ścinkowe Westtech cechują się trwałością, solidnością i odpornością na najróżniejsze czynniki zewnętrzne. Doskonale nadają się do pracy w trudnych warunkach, a długotrwała eksploatacja nie skutkuje awariami. Westtech WOODCRACKER ma w swojej ofercie zróżnicowane maszyny o różnych funkcjach, które można dopasować do koparek o różnych masach, a przede wszystkim do własnych potrzeb.

Głowice ścinkowe Westtech WOODCRACKER z nożem – maszyny do pracy w trudnym terenie

Głowice ścinkowe z nożem marki Westtech to profesjonalne maszyny, dzięki którym ścinka drzew i krzewów w najróżniejszych miejscach przestanie być uciążliwa. Jednym z cenionych modeli w tej kategorii jest Westtech Woodcracker C, czyli nożowa głowica ścinkowa Westtech tworzona z myślą o koparkach o masie od siedmiu do trzydziestu ton. Obszary zastosowań dla tego modelu są niezwykle zróżnicowane, przez co jest ona urządzeniem bardzo uniwersalnym. Głowica ścinkowa Westtech może być wykorzystywana między innymi do pozyskiwania krzewów i innej biomasy na plantacjach szybkorosnących, pozyskiwania drewna z terenów leśnych, prac pielęgnacyjnych wzdłuż ścieżek i dróg komunikacyjnych, a także ścinek specjalistycznych i pielęgnacji krajobrazu. Do najważniejszych zalet głowicy ścinkowej z nożem Westtech należy fakt, że umożliwia montaż do wszystkich popularnych typach koparek hydraulicznych, a cała konstrukcja bazuje na niezwykle odpornej stali Hardox. Dzięki temu maszyna jest odporna na destrukcyjny wpływ wielu czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Głowica z nożem Westtech WOODCRACKER zawiera też podporę do bezpiecznego transportu oraz przechowywania, a elementy zewnętrzne pokryte są wytrzymałym wykończeniem lakierniczym, na które składają się katodowy podkład KTL oraz malowanie proszkowe. W rezultacie nawet pod długiej eksploatacji maszyna nie tylko wciąż jest skuteczna, ale też prezentuje się schludnie.

Głowice ścinkowe z ostrzem Westtech – najlepszy wybór

Austriacka firma Westtech WOODCRACKER oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór głowic ścinkowych z nożem, które mogą być kompatybilne z najróżniejszymi koparkami i które sprawdzą się w rozmaitych okolicznościach. Dzięki temu każdy może znaleźć w ofercie maszynę, która będzie optymalna dla jego firmy i potrzeb pracowników. Już teraz sprawdź naszą ofertę UTECH. Dzięki głowicom ścinkowym z nożem odkryjesz, że wykonywane do tej pory prace mogą przebiegać jeszcze szybciej i w bardziej komfortowych warunkach.

Głowica ścinkowa Westtech Woodcracker CL

od 2.5 do 20 ton

Głowice ścinkowe Westtech Woodcracker C

od 7 do 30 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki