Łyżki kruszące i przesiewające MB CRUSHER

Łyżki kruszące i przesiewające to osprzęt wymagany na wielu placach budowy i podczas wielu różnorodnych prac. Te pierwsze umożliwiają kruszenie betonu, odpadów pozostałych po wyburzeniach i rozbiórkach, a drugie zapewniają możliwość przesiewania materiałów sypkich, takich jak gleba, kruszywo czy piasek, ale bez konieczności ich rozdrabniania. Cenionym producentem tego rodzaju osprzętu na świecie jest MB CRUSHER.

Łyżki do kruszenia i przesiewające MB CRUSHER do każdej koparki

MB CRUSHER to włoska firma, która powstała ponad dwadzieścia lat temu i dość szybko zaczęła przeradzać się z rodzinnej firmy w biznes o globalnym zasięgu. Dziś jest jednym z najbardziej cenionych producentów osprzętu do maszyn roboczych, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty MB CRUSHER produkowane są zawsze z najlepszych materiałów i komponentów najwyższej jakości, a także z wielką troską o wszelkie szczegóły. Wszystko to przekłada się na ich trwałość, solidność, a także na uniwersalne zastosowanie w wielu różnych okolicznościach. Zróżnicowana oferta włoskiej firmy sprawia, że można w niej znaleźć osprzęt MB CRUSHER pasujący do większości używanych na świecie maszyn, a pod względem parametrów dopasować zakupiony osprzęt do indywidualnych potrzeb i konkretnego zastosowania. MB CRUSHER to firma, która zdecydowanie będzie miała jeszcze sporo do powiedzenia w branży, ponieważ jej twórcy nie ustają w eksperymentach i badaniach wykonywanych w specjalnych laboratoriach. Mają one na celu regularne udoskonalanie sprzętu i proponowanie klientom produktów z najwyższej półki.

Łyżki MB CRUSHER do selekcji i kruszenia materiałów – popularne produkty

MB CRUSHER to oficjalny wynalazca łyżek kruszących, które mogą być wykorzystywane do kruszenia betonu oraz materiałów pozostałych po wyburzeniach i rozbiórkach. W ofercie sklepu UTECH znajdują się cenione modele łyżek MB CRUSHER, które można doposażać w dodatkowe akcesoria, takie jak szybkozłącze, separator żelaza czy ogranicznik zapylenia. Sprzęt cechuje się bardzo niskimi wymaganiami hydraulicznymi i to zarówno pod względem ciśnienia, jak i przepływu hydraulicznego. Ponadto każda część łyżki MB CRUSHER jest projektowana w taki sposób, aby zapewnić jak najniższą podatność na uszkodzenia mechaniczne i aby wymagała jak najmniej prac konserwacyjnych. W ofercie dystrybutora UTECH znajdują się również profesjonalne łyżki przesiewające MB CRUSHER posiadające przedni trzpień, który znacząco zmniejsza naprężenie wytwarzane przez duże i kanciaste materiały. Dzięki temu ładowność pojemnika jest znacznie większa, co przekłada się na efektywność i tempo pracy. Ponadto łyżki do kruszenia MB CRUSHER wyposażone są w specjalny system przenoszenia, aby uniknąć tarcia podczas załadunku materiału. Oba rodzaje osprzętu doskonale sprawdzą się w codziennej pracy wszelkich firm wykonawczych, które pracują na placach budowy, zajmują się rozbiórkami i wyburzeniami czy też przygotowywaniem terenu pod kolejne inwestycje.

Łyżki do kruszenia MB CRUSHER – wybierz solidne rozwiązania!

Łyżki do kruszenia MB CRUSHER oraz łyżki przesiewające MB CRUSHER to propozycja dla tych  firm, które potrzebują ich do wykonywania swoich obowiązków, a przede wszystkim chcą dobrze zainwestować pieniądze. Niska podatność na awarie, wysoka trwałość i brak konieczności regularnej konserwacji zapewniają komfort podczas pracy i sprawiają, że jest ona jeszcze wydajniejsza. Przejrzyj bogatą ofertę włoskiego producenta MB CRUSHER i przekonaj się, że znajduje się tam osprzęt, którego potrzebujesz.

łyżki rozdrabniająco – przesiewające MB HDS

nośniki 1,3 – 45 ton

łyżki przesiewające MB S

nośniki 8 – 50 ton

łyżki kruszące MB BF

nośniki 4,5 – 100 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki