Koparki z prawdziwie zerowym promieniem obrotu Takeuchi

W branży budowlanej, gdzie czas i precyzja są kluczowe, koparki z prawdziwie zerowym promieniem obrotu Takeuchi stanowią idealne rozwiązanie. Seria budowlanych maszyn zeroobrysowych została zaprojektowana z myślą o maksymalnej efektywności na placu budowy, umożliwiając operatorom osiągnięcie optymalnej wydajności nawet w najbardziej ograniczonych przestrzennie warunkach. Dzięki minimalnemu promieniowi obrotu, koparki te zapewniają niezrównaną swobodę ruchu, co sprawia, że są nieocenionym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się budownictwem miejskim oraz wąskimi przestrzeniami.

Koparki Takeuchi z zerowym obrotem – znakomita pozycja w ofercie japońskiego giganta

Firma Takeuchi funkcjonuje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, oferując klientom wysokiej klasy koparki i ładowarki zarówno kołowe, jak i gąsienicowe. Od założenia firmy w 1963 roku minęło ledwie kilkanaście lat do powstania filii znajdujących się na kilku kontynentach, a dziś trudno wyobrazić sobie przedstawiciela branży budowlanej, który nie znałby nazwy Takeuchi. Produkty firmy Takeuchi cenione są za trwałość, solidność i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii umożliwiających jeszcze wydajniejszą, sprawniejszą i wygodniejszą pracę. Projektanci maszyn dokładają wszelkich starań, aby zapewniały one komfort operatorom i zdawały egzamin nawet w najtrudniejszych warunkach. W ofercie marki znajdują się niezwykle cenione koparki obrotu zerowego Takeuchi, które znajdują zastosowanie w najbardziej niedogodnych okolicznościach. W koparkach tego rodzaju nadwozie nie wystaje poza gąsienice podczas obrotu, a w związku z tym mogą się one obracać wokół własnej osi i pozwalają na precyzyjne wykonywanie pracy nawet w najbardziej ograniczonych pod względem metrażu miejscach. Kolejną zaletą koparek z zerowym obrotem Takeuchi jest duża zwrotność i zwinność, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że maszyna stanie się ograniczeniem w miejscu pracy.

Koparki z zerowym obrotem Takeuchi o masie od 5,7t do 8,5t

Takeuchi to prawdziwy mistrz w zakresie produkowania wszelkich koparek kompaktowych, które mają znakomite parametry i jednocześnie gabaryty umożliwiające pracę w niewielkich przestrzeniach. Świetną propozycją dla szukających wydajnych koparek w tym przedziale jest koparka Takeuchi TB 257 FR, czyli koparka Takeuchi z zerowym obrotem o masie 5,8t. Charakteryzuje się małym promieniem skrętu, łatwą obsługą i cichą pracą. Jest też wyposażona w seryjne zabezpieczenie skutku pęknięcia przewodu hydraulicznego, alarm przeciążenia oraz fotele ustawiane do wagi operatora. W rezultacie praca, jaką zapewnia, jest nie tylko sprawna, ale również wygodna dla wszystkich użytkowników. Równie ciekawą propozycją z tej kategorii jest koparka gąsienicowa Takeuchi TB 280 FR to niezwykle zwrotna maszyna, dzięki promieniowi obrotu zaledwie 2700 mm. wyposażona w wysięgnik z mechanizmem przegubowym, automatyczne naciąganie gąsienic, cztery obwody dodatkowe (aż do ramienia łyżki), oraz proporcjonalne sterowanie pierwszym, drugim i czwartym obwodem hydraulicznym, odciążenie ciśnieniowe dla hydrauliki dodatkowej i TFM.

Koparka Takeuchi – gdzie wjedzie tam się obruci

Koparki obrotu zerowego Takeuchi to maszyny produkowane z myślą o pracy na przestrzeni ograniczonej pod względem powierzchni. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej, w której kompaktowość, zwinność i zwrotność mają kolosalne znaczenie, będą idealnym wyborem dla Ciebie.

Takeuchi TB 257 FR

klasa 5.7 t

Koparka z zerowym obrysem TB280FR

Takeuchi TB 280 FR

klasa 8.5 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki