Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych MERA Michaelis

Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych to innowacyjny osprzęt, który sprawdza się zarówno w branży budowlanej, jak i w rolnictwie. Dzięki nim koszenie trudno dostępnych miejsc przy zbiornikach wodnych jest nie tylko znacznie sprawniejsze i dokładniejsze, ale również bezpieczniejsze niż koszenie ręczne. Niemiecki koncern MERA, dawniej Michaelis, od lat wiedzie prym w tej branży, dostarczając klientom osprzęt bardzo dobrej jakości. Czym wyróżniają się produkty MERA i na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Koszące łyżki do maszyn – topowe produkty niemieckiego giganta

Michaelis to niemiecka firma, która została założona w 1966 roku przez Carla Heinza Michaelisa. Już od początku istnienia firmy działał on jak wizjoner wyprzedzający własne czasy, ponieważ projektował maszyny na podstawie autorskich pomysłów i niespotykanych wcześniej rozwiązań. Wkrótce uzyskał patenty na niektóre z nich, a maszyny Michaelis stały się nieodzownym elementem wyposażenia rolników, budowlańców czy wreszcie różnego rodzaju firm wykonawczych. Michaelis zasłynął przede wszystkim jako twórczy kreator cenionych maszyn do oczyszczania różnego rodzaju zbiorników wodnych, takich jak rzeki czy kanały. Wszystkie produkty marki są produkowane z materiałów wysokiej jakości i z troską o najmniejsze szczegóły. W rezultacie cały dostępny osprzęt Michaelis cechuje się bardzo dużą trwałością, odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne czy też długą żywotnością. Sama łyżka Michaelis w każdym modelu stanowi bardzo solidną konstrukcję ze stali, przez co trwała eksploatacja nie wpływa na jej formę. Ponadto łyżki są tak wyprofilowane, aby ułatwiać załadunek i rozładunek. Cała technologia Michaelis przeszła w 2023 roku w ręce koncernu MERA, który kontynuuje produkcję łyżek koszących.

Łyżki koszące do maszyn – zróżnicowana oferta UTECH

Łyżki koszące różnią się gabarytami i wagą, a przez to mogą być wykorzystywane w połączeniu zarówno z małymi koparkami, jak i ich większymi odpowiednikami czy nawet z traktorami. W sklepie UTECH dostępne są różne warianty osprzętu MERA (Michaelis). Cenionym na rynku modelem jest na przykład łyżka SG, która sprawdza się w przypadku koparek o masie od pięciu do dziesięciu ton i tych cięższych. Mechanizm napędowy z wykorzystaniem innowacyjnego silnika i mechanizmem przekładni zapewnia ogromną wydajność i siłę, a z kolei solidne ostrza i klingi usprawniają pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Nieco lżejszą propozycją jest w tym wypadku Michaelis SGL, czyli łyżka kosząca do koparek o masie do pięciu ton. Niewielka waga umożliwia precyzyjną pracę w trudno dostępnych miejscach, ale nie można dać się zwieść pozorom. Łyżka MERA stanowi solidną, stalową konstrukcję, która jest bardzo odporna na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych, uszkodzenia mechaniczne i długotrwałą eksploatację. Sam system tnący w obu przypadkach jest bardzo odporny na awarie, znacząco przyspiesza wszelkie prace i z pewnością wpływa na bezpieczeństwo pracy. Maszyny zapewniają nie tylko zdumiewające i precyzyjne efekty, ale również wielki komfort każdemu operatorowi koparki, który zajmuje się koszeniem cieków wodnych.

Łyżki koszące Michaelis – skorzystaj z oferty światowego lidera!

Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych i najróżniejszych cieków wodnych marki MERA (Michaelis) to solidny osprzęt, który wpływa na jakość i czas wykonywania pracy. Wiele firm wykonawczych na całym świecie zyskało czas i lepsze warunki pracy właśnie dzięki nim. Dzięki produktom MERA praca będzie nie tylko przyjemniejsza, ale również precyzyjnie wykonana.

łyżka kosząca Michaelis SGL

lekka łyżka kosząca
Michaelis SGL

średnio ciężka łyżka kosząca Michaelis SG

ciężka łyżka kosząca Michaelis G

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki