Rębaki Greentec UFKES na TUZ z napędem na WOM

Rębaki są zaawansowanymi maszynami, które służą do rozdrabniania gałęzi, zdrewniałych pędów czy też innych surowców organicznych. Sprawdzają się podczas porządków w ogrodzie, ale te największe maszyny z kategorii znajdują zastosowanie jako element wyposażenia firm zajmujących się oczyszczaniem terenu, corocznymi pracami na plantacjach czy też pozyskiwaniem materiału do produkcji ściółki, papieru czy też naturalnego opału. Greentec UFKES to stosunkowo młoda firma specjalizująca się w produkcji rębaków, która od jakiegoś czasu przyciąga uwagę wielu zawodowców w Europie.

Rębaki Greentec UFKES – flagowy produkt młodej firmy

Greentec UFKES to młoda firma, która została założona w północnej Holandii i tam też produkuje, testuje i serwisuje swoje maszyny. W krótkim czasie firma stała się ważnym i cenionym graczem w branży, ponieważ przyświeca jej idea, aby dać się poznać z jak najlepszej strony. W rezultacie procesy produkcyjne uwzględniają wyłącznie materiały najwyższej jakości i ciekawe rozwiązania technologiczne, co jest naturalną gwarancją wysokiej klasy, trwałości i solidności produkowanych maszyn. W dobie publicznej dyskusji na temat kondycji naszej planety wielkie znaczenie ma to, że holenderski producent troszczy się o środowisko, uwzględniając jego dobro w procesach produkcyjnych. Rębaki do drewna Greentec UFKES to solidne maszyny, które znajdują zastosowanie w wielu branżach i już cieszą się bardzo dobrą opinią wśród najbardziej doświadczonych i wymagających klientów.

Rębaki na TUZ z napędem WOM Greentec UFKES – co trzeba o nich wiedzieć?

Rębaki na TUZ Greentec UFKES to zaawansowane maszyny, w których zastosowano najbardziej innowacyjne technologie. Rębaki do gałęzi Greentec UFKES wyposażone są w TUZ, czyli trzypunktowy układ zawieszenia, który współpracuje z maszynami uprawnymi, pielęgnacyjnymi i siewnymi. Obecność takiego układu zwiększa znacząco funkcjonalność całej maszyny i pozwala na poszerzenie zakresu jej działania. WOM to z kolei skrót od wału odbioru mocy i jest to technologia transferująca moc napędową z ciągnika do współpracującej z nim maszyny. Połączenie tych dwóch technologii znacząco usprawnia pracę z innymi narzędziami. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się aż pięć modeli rębaków holenderskiego producenta, w zakresie mocy od 80 do 450 KM, przez co można z powodzeniem dopasować model do własnych potrzeb. Greentec Cheetah 30 Compact to rębak do gałęzi, który współpracuje z ciągnikami o mocy od 80 do 170 KM. Tarcza zagłębiona w kierunku następnego ostrza zapewnia w tym wypadku dużą prędkość podawania przy minimalnym oporze, a newralgiczne elementy maszyny są wykonane z niezwykle trwałej stali 355. Przeciwstawną maszyną dla tego modelu jest rębak do drewna ciągnikowy Greentec UFKES Cheetah 45, która współpracuje z ciągnikami o mocy od 200 do 450 KM. Dosuw pod kątem zapewnia zużywanie mniejszej mocy, a noże są bardzo łatwo dostępne, kiedy rolki podające się hydraulicznie umieszczone są nad maszyną. Cała konstrukcja zapewnia więc wydajność, intuicyjną obsługę i skuteczność.

Rębaki z napędem WOM Greentec UFKES – dlaczego sprawdzą się w Twojej firmie?

Rębaki do ciągnika Greentec UFKES to zaawansowane maszyny na miarę naszych czasów, które zapewniają użytkownikom wszechstronność, wydajną pracę i efektywność. Wysokiej jakości materiały, takie jak solidna stal, sprawiają, że rębaki cieszą się bardzo długą żywotnością. Wejdź na stronę utech.pl i przejrzyj ofertę holenderskiego producenta, aby znaleźć optymalną maszyną dla własnej firmy.

Greentec Cheetah 30 Cranefed

od 100 do 250 KM

Greentec Cheetah 30 Compact

od 80 do 170 KM

Greentec Cheetah 45

od 200 do 450 KM

Greentec Jaguar 40 hitch mounded

od 100 do 170 KM

Greentec 942 hitch mounted

od 100 do 220 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki