Rębaki Greentec UFKES kombinowane z przyczepami wysokiego wysypu

Rębaki kombinowane z przyczepami wysokiego wysypu to zaawansowane maszyny służące do rozdrabniania liści, gałęzi, zdrewniałych pędów oraz surowców organicznych służących do produkcji papieru, ściółki lub ekologicznego opału. W tym wypadku przyczepa wysokiego wsypu znacząco poszerza zakres możliwości podczas prac i to bez względu na panujące na danym terenie warunki. Holenderska firma Greentec UFKES od jakiegoś czasu aspiruje do bycia liderem w produkcji tego rodzaju maszyn. Jaką ma ofertę i co warto o niej wiedzieć?

Rębaki Greentec UFKES – ceniony produkt holenderskiej firmy

Od jakiegoś czasu Greentec UFKES przyciąga uwagę za sprawą dynamicznego rozwoju i stosowania nowoczesnych technologii w swoich maszynach. Ta stosunkowo młoda firma została założona w Drachten na północy Holandii i tam też znajduje się potężna hala produkcyjna wyposażona w strefy testowe oraz dysponująca bardzo restrykcyjną kontrolą jakości. Firma zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą maszyn używanych w rolnictwie, leśnictwie czy branży budowlanej, ale również serwisem i pielęgnacją maszyn. Produkty powstające w Drachten znane są z wysokiej jakości i trwałości, ponieważ powstają z materiałów z najwyższej półki i z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Holendrzy bacznie obserwują branżę, poznają potrzeby klientów, aby finalnie wdrażać nowoczesne rozwiązania. Nie mniej ważne jest to, że wszelkie procesy produkcyjne uwzględniają dobro środowiska, przez co emisja szkodliwych substancji jest znacząco ograniczona. Rębaki do drewna Greentec UFKES to jedna z najważniejszych pozycji znajdujących się w ofercie młodej firmy, a dowodem na to jest fakt, że cieszą się coraz większą popularnością w Europie.

Rębaki kombinowane z przyczepami wysokiego wysypu – solidne maszyny w trudnym terenie

Rębaki z przyczepami wysokiego wysypu Greentec UFKES to specjalistyczne maszyny służące do rozdrabniania zróżnicowanych surowców organicznych, które zapewniają wielkie pole manewru i elastyczność podczas pracy. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się kilka modeli o mocy od 70 do 450 KM. Rębak do gałęzi do ciągnika Greentec UFKES Cheetah 30/8 znajdzie zastosowanie w przypadku ciągników o mocy od 70 do 180 KM. Jest wyposażony w doskonały system sterowania Greentec, własny hydrauliczny układ chłodzenia, frezowaną tarczę i rynnę wyładowczą. Ponadto klienci mogą zdecydować się na dodatkowe opcje, a mianowicie podajnik ręczny kombinowany, wiele opcji obsługi żurawia z joystickiem na czele, hamulec hydrauliczny lub pneumatyczny, wałek podający otwierany hydraulicznie czy też uchwyt na narzędzia. Z kolei rębak do drewna ciągnikowy Greentec UFKES 953 MEGA/20-25 sprawdza się we współpracy z ciągnikami o mocy od 250 do 450 KM. Maszyna wyposażona jest w rynnę wyładowczą Venturi, hamulce hydrauliczne podwozia, elektryczny deflektor wiórów, zintegrowany system nadmuchu czy też żuraw do drewna z rotatorem i platformę do dużych obciążeń.

Rębaki kombinowane Greentec UFKES – wybierz klasę premium!

Rębak do ciągnika Greentec UFKES to zaawansowana maszyna, która ma szansę stać się elementarnym wyposażeniem Twojej firmy. Rębaki Greentec UFKES zachwycają jakością wykonania, wydajnością i efektywnością podczas użytkowania, a także możliwością skonfigurowania ich ściśle pod indywidualne potrzeby i preferencje. Optymalizacja ta wpływa na komfort pracy i zapewnia znakomite osiągi. Wejdź na stronę internetową utech.pl, aby poznać ofertę i zdecydować, który wariant będzie dla Ciebie najlepszy.

Greentec Cheetah 30/8

od 70 do 180 KM

Greentec Cheetah 30/13

od 80 do 200 KM

Greentec Jaguar 40

od 70 do 180 KM

Greentec 942/13

od 100 do 220 KM

Greentec 942/16

od 100 do 220 KM

Greentec 942/20-25

od 100 do 220 KM

Greentec 952MEGA/20-25

od 250 do 450 KM

Greentec 962/20-25

od 200 do 450 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki