Rębaki Greentec UFKES na podwoziu kołowym z napędem z WOM

Rębaki na podwoziu kołowym z systemem napędu WOM to specjalistyczne maszyny służące do rozdrabniania gałęzi, liści, zdrewniałych pędów oraz różnego rodzaju surowców organicznych. Znajdują więc zastosowanie podczas porządków na plantacjach, oczyszczania obszernych terenów, a także podczas pozyskiwania ściółki, materiału do produkcji papieru oraz opału. Technologia WOM, czyli wał odbioru mocy, skutecznie transferuje moc napędową z ciągnika do współpracującej z nim maszyny, a podwozie kołowe zapewnia optymalną mobilność i stabilizację. Firma Greentec UFKES od jakiegoś czasu zyskuje wysoką pozycję w produkcji tego rodzaju maszyn. Co warto wiedzieć na ich temat?

Rębaki na podwoziu kołowym z napędem WOM Greentec UFKES – ceniony produkt Holendrów

Rębaki z napędem WOM Greentec UFKES od kilku lat zdobywają coraz większą popularność w branży. Greentec UFKES to młoda i bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, która została założona w północnej części Holandii. W miejscowości Drachten znajduje się potężna hala produkcyjna mająca 4400 metrów kwadratowych, strefa testów oraz bogate zaplecze serwisowe. Firma wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości materiały, komponenty, a także najbardziej innowacyjne technologie. Wszystko to skutkuje powstawaniem maszyn, które zachwycają trwałością, solidnością, ergonomią i wydajnością. Rębaki do gałęzi Greentec UFKES to jeden z flagowych produktów firmy, który z roku na rok znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie firm wykonawczych różnego rodzaju. Ze względu na swoje walory i parametry techniczne stanowią bardzo dobrą inwestycję na lata, a warto wspomnieć również o tym, że firma oferuje również prace serwisowe i kompleksową pielęgnację maszyn.

Rębaki na podwoziu kołowym Greentec UFKES – jakość ponad wszystko

Rębaki Greentec UFKES to niezawodne maszyny, które umożliwiają cały szereg prac ziemnych, porządkowych i nie tylko. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się kilka modeli tego rodzaju rębaków, które współpracują z traktorami o mocy od 100 do 450 KM. Rębak do gałęzi do ciągnika Greentec UFKES 942 Venturi to model przystosowany do ciągników o mocy od 100 do 220 KM, który zachwyca swoimi możliwościami. Rębak wyposażony jest w zaawansowany system kontroli Greentec, hydrauliczny łapacz wiórów, stabilny stół podnoszony hydraulicznie, hamulce hydrauliczne podwozia, a także zintegrowany system nadmuchu, który wraz z systemem Venturi zapewnia bardzo silny strumień powietrza. W opcjach dodatkowych znajdują się ponadto elektryczne wspomaganie rozruchu, zawieszenie pneumatyczne czy też zróżnicowane opcje oświetlenia. Rębak do drewna ciągnikowy Greentec UFKES 962 Venturi współpracuje z ciągnikami o mocy od 250 do 450 KM. To zaawansowana maszyna do zadań specjalnych, która jest wyposażona w autorski system kontroli, rynnę wyładowczą Venturi, stabilny stół podnoszony hydraulicznie umożliwiający użytkowanie w wielu pozycjach, a także hydrauliczny łapacz wiórów. Ponadto klienci mogą wybrać szereg opcji dodatkowych, aby skonfigurować maszynę.

Rębaki do drewna Greentec UFKES – dlaczego warto je mieć?

Rębak do ciągnika Greentec UFKES odpowiada na potrzeby profesjonalnych firm wykonawczych, które zajmują się rozdrabnianiem gałęzi, liści i innych surowców organicznych niezależnie od celu tych działań. Są solidne, odporne na awarie i niesamowicie wydajne, przez co usprawniają wszelkie prace. Wejdź na stronę internetową utech.pl, aby przejrzeć ofertę holenderskiego producenta i znaleźć optymalne wyposażenie dla własnej firmy.

Greentec 942 Venturi podwozie ciężkie

od 100 do 220 KM

Greentec 952 MEGA Venturi podwozie jednoosiowe ciężkie

od 200 do 450 KM

Greentec 952 MEGA Venturi podwozie tandemowe

od 200 do 450 KM

Greentec 962 Venturi podwozie jednoosiowe

od 250 do 450 KM

Greentec 962 Venturi podwozie tandemowe

od 250 do 450 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki