Michaelis

Michaelis Maschinenbau GmbH to niemiecki producent zróżnicowanej gamy maszyn najwyższej jakości, które zyskały uznanie w wielu krajach na całym świecie. Firma za cel stawia sobie przede wszystkim budowę niezawodnych i bardzo solidnych maszyn, które będą służyły swoim użytkownikom przez bardzo wiele lat.

Firma jest pionierem branży maszyn do oczyszczania zbiorników wodnych: od przeszło 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy łyżek koszących oraz dedykowanych do nich przedłużek ramion koparkowych. Łyżki koszące Michaelis wykorzystuje się do  wydajnego i ekonomicznego oczyszczania nabrzeży cieków wodnych takich jak rzeki i kanały oraz zbiorników wodnych z roślinności.

Ponadto Michaelis Maschinenbau posiada w swojej ofercie inny osprzęt do maszyn budowlanych: łyżki mieszające / mieszalnikowe, zamiatarki czołowe i maszyny do mechanicznego usuwania chwastów. Firma projektuje i buduje na zamówienie specjalistyczne komponenty do maszyn budowlanych takie jak podnośniki kabinowe, schody wejściowe dla dużych jednostek, zabezpieczenia kabin, urządzenia obrotowe i przechylne i wiele innych.

łyżka kosząca Michaelis SGL

lekka łyżka kosząca
Michaelis SGL

średnio ciężka łyżka kosząca Michaelis SG

ciężka łyżka kosząca Michaelis G

Nasze marki