FAE PT-300 D:MINE

FAE PT-300 D:MINE

Pojazd do rozminowywania terenu

FAE PT-300 D:Mine to zdalnie sterowany pojazd gąsienicowy do oczyszczania pól minowych, który jest skuteczny w walce z minami przeciwpiechotnymi i przeciwpancernymi. Pojazd ten sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, w tym w trudnym terenie, na stromych zboczach o nachyleniu do 45°, na terenach bagnistych i w obszarach z gęstą roślinnością. Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania umożliwia bezpieczne wykonywanie wszystkich funkcji roboczych. Nośnik może być wyposażony w głowicę rozminowującą lub inny rodzaj osprzętu FAE, np. mulczer leśny, rekultywator, frez do pniaków czy lemiesz.

task_altMOCNY
ELASTYCZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH NA ŚWIECIE SILNIKÓW SZEŚCIOCYLINDROWYCH. SILNIK CATERPILLAR C7.1 TIER 4 FINAL/STAGE V ZAPEWNIA MOC 302 KM, LUB 275 KM W PRZYPADKU TIER 3/STAGE III VERSION. OFERUJE NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ I GLOBALNĄ SIEĆ SERWISOWĄ.
task_altSOLIDNY
KORPUS ZOSTAŁ ZBUDOWANY TAK, ABY WYTRZYMAĆ EKSTREMALNE OBCIĄŻENIA. PODWOZIE ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI. TECHNOLOGIA WAHLIWIE ZWAWIESZONEGO PODWOZIA ZAPEWNIA LEPSZĄ AMORTYZACJĘ UDERZEŃ.
task_altBEZPIECZNY
ERGONOMICZNY PILOT Z DUŻYM 3,5" WYŚWIETLACZEM UMOŻLIWIA BEZPIECZNE ZARZĄDZANIE WSZYSTKIMI FUNKCJAMI POJAZDU I GŁOWICY ROBOCZEJ. CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSMISJI NA POZIOMIE 2,4 GHZ ZAPEWNIA OPTYMALNE POŁĄCZENIE Z BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI.
task_altZAAWANSOWANY
ELEKTRONICZNIE STEROWANY NAPĘD HYDROSTATYCZNY FAE PT-300 D:MINE JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA OPTYMALNEGO PRZENIESIENIA MOCY I DŁUGOTERMINOWEJ NIEZAWODNOŚCI. INNOWACYJNE FUNKCJE TAKIE JAK KONTROLA OBCIĄŻENIA I FUNKCJA PŁYWANIA ZAPEWNIAJĄ WYSOKĄ WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH.
task_altWIELOZADANIOWY
CECHY KONSTRUKCYJNE FAE PT-300 D:MINE POZWALAJĄ NA ZAMONTOWANIE NA NIEJ REKULTYWATORA ZE STAŁYMI NARZĘDZIAMI ROBOCZYMI LUB GŁOWIC BIJAKOWYCH, MULCZERÓW LEŚNYCH (RÓWNIEŻ Z TECHNOLOGIĄ SONIC), REKULTYWATORÓW LEŚNYCH, FREZÓW DO PNI LUB LEMIESZY.
Traktor

MOC

275 KM

Galeria

ZASTOSOWANIE:

  • ROZMINOWYWANIE

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE:

ROTOR D-MINE Z BIJAKAMI NA ŁAŃCUCHACH

KOMPLETNA KABINA (OPCJA)

UKŁAD WSTĘPNEGO PODGRZEWANIA OLEJU SILNIKOWEGO I HYDRAULICZNEGO

DODATKOWE OŚWIETLENIE SERWISOWE (PAKIET SERWISOWY)

ZABEZPIECZENIA PRZED KAMIENIAMI

PROWADNICE ŁAŃCUCHA

POMPA DO UZUPEŁNIANIA OLEJU HYDRAULICZNEGO (PAKIET SERWISOWY)

WENTYLATOR ODWRACALNY (CIĄG WSTECZNY) Z NAPĘDEM PROPORCJONALNYM

TYLNA WCIĄGARKA LINOWA O UCIĄGU 6T

Podstawowe parametry

ModelŚrednica wirnikaCałkowita szerokośćSzerokość roboczaWagaMax. głębokość roboczaObroty wirnikaŚrednica wirnika [mm]Głębokość robocza [mm]Ilość zębów tnących z węglika typu G / 3Ilość zębów tnących z węglików spiekanych STC / 3 / FP
PT-300 D:Mine350 – 450470 – 530350 – 41523202710560090040062+862+8

TECHNOLOGIE:

SILNIK, KTÓRY JEST ZAWSZE GOTOWY DO PRACY

Możesz polegać na silniku FAE PT-300 D:MINE. Sześciocylindrowy Caterpillar C7.1 Acert jest jednym z najbardziej popularnych i cenionych silników na świecie. Wyposażony w podwójną turbosprężarkę z chłodnicą końcową, technologię Acert i system wtryskowy Common Rail, silnik ten osiąga imponującą moc 302 KM. Wydajny, niezawodny, z doskonałym stosunkiem zużycia paliwa do mocy. Zgodność z normą Tier 4 Final/Stage V gwarantuje połączenie technologii filtra cząstek stałych (DPF), selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i katalizatora utleniania oleju napędowego (DOC).
Połączenie, które maksymalizuje żywotność i wymaga w perspektywie czasu minimalnej konserwacji, co umożliwia pasywna regeneracja, która nie wymaga przerywania pracy. FAE PT-300 D:MINE jest również dostępny w wersji Tier 3/Stage III A przeznaczonej na rynki bezemisyjne, o mocy 275 KM.
Duża, 7-litrowa pojemność skokowa oraz system chłodzenia zaprojektowany specjalnie dla FAE PT-300 D:MINE gwarantują najwyższą wydajność zarówno w ciężkich warunkach pracy, jak i podczas pracy w tropikalnym klimacie.

WYDAJNY, NIEZAWODNY NAPĘD

Układ przekazania mocy zaprojektowany dla FAE PT-300 opiera się na dwóch podstawowych koncepcjach: technologii i integracji. Elektronicznie sterowane pompy i czujniki oraz dedykowana jednostka sterująca współpracują ze sobą, aby zapewnić maksymalną wydajność. System został zaprojektowany tak, aby silnik Caterpillar C7.1 Acert mógł zawsze pracować z optymalną prędkością obrotową.
Hydrostatyczny układ przeniesienia napędu w FAE PT-300 pełni również funkcję tłumienia obciążeń roboczych. Dzięki temu nośnik i jego kluczowe podzespoły są poddawane mniejszym obciążeniom i zmniejsza się ich zużycie. Efektem końcowym jest większa trwałość niż w przypadku napędów mechanicznych.
Dodatkową zaletą hydraulicznego przeniesienia napędu zastosowanego w FAE PT-300 jest to, że nośnik może współpracować z szeroką gamą dedykowanego osprzętu FAE, takiego jak mulczery leśne, frezy do pniaków, rekultywatory i lemiesze.

SOLIDNE PODWOZIE

Podwozie FAE PT-300 zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność pracy i niezawodność, nawet w najbardziej wymagających warunkach. W maszynie zastosowano najwyższej jakości komponenty Berco oraz smarowane olejem łańcuchy zapewniające dłuższą żywotność niż łańcuchy konwencjonalne, a także większy komfort pracy operatora. Podwozie wyposażono również w solidne, niezawodne wahliwe rolki klasy spycharkowej. Wahliwie zawieszone podwozie z belką wyrównującą zapewnia doskonałą trakcję, komfort oraz zmniejszone obciążenia przenoszone na konstrukcję maszyny. Dostępne są dwie opcje osłon rolek, aby lepiej dostosować się do różnych środowisk pracy.
Nisko położony środek ciężkości i optymalny kontakt między łańcuchem a kołem napędowym to dwa podstawowe elementy zapewniające najlepszą możliwą trakcję, nawet na zboczach. Optymalny rozstaw osi FAE PT-300 i duża powierzchnia styku z podłożem oznacza mniejszy nacisk jednostkowy na podłoże.
Podwozie FAE PT-300 zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże naprężenia i ułatwić konserwację.

System SONIC

SONIC to inteligentny, uniwersalny system, który automatycznie kalibruje parametry hydrauliczne mulczera dzięki panelowi sterującemu w kabinie, pozwalając mu pracować niezależnie i w sposób ciągły z maksymalną wydajnością, w każdych warunkach roboczych. SONIC gwarantuje doskonałą współpracę między nośnikiem a rozdrabniaczem, zwiększając wydajność maszyny FAE nawet o 30%.

ZDALNE STEROWANIE

Profesjonalny pilot zdalnego sterowania
Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania z dużym 3,5-calowym wyświetlaczem daje pełną kontrolę nad głowicą oraz podczas jazdy. Dopasowanie do operatora gwarantują programowalne przyciski. Częstotliwość transmisji to 2.4 GHz.

ROTOR

Rotor D:MINE
z narzędziami roboczymi typu G/3

DOSTĘPNE GŁOWICE ROBOCZE:

300/TD

GŁOWICA ROZMINOWUJĄCA Z ROTOREM Z NARZĘDZIAMI SZTYWNYMI.

300/FD

GŁOWICA ROZMINOWUJĄCA Z BIJAKAMI NA ŁAŃCUCHACH.

200/U/SONIC – D:MINE/h3>

HYDRAULICZNY MULCZER O DUŻEJ WYDAJNOŚCI Z TECHNOLOGIĄ SONIC.

lemiesz

LEMIESZ – D:MINE

LEMIESZ DO POJAZDÓW SPECJALNYCH.

200/S – D:MINE

UNIWERSALNY REKULTYWATOR HYDRAULICZNY DO NOŚNIKÓW O WIĘKSZEJ MOCY.

300/SC – D:MINE

HYDRAULICZNE FREZY DO PNI DO NOŚNIKÓW O WIĘKSZEJ MOCY.

8 kroków procesu zakupu maszyny

Etapy 'bez zobowiązań’

ZAPYTANIE – wypełnij FORMULARZ PONIŻEJ12%
12%
DETALE – omówimy telefonicznie25%
25%
OFERTA – mailem otrzymasz NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ WYCENĘ NA WYBRANE MODELE37%
37%
Finansowanie – możemy wspomóc Cię w wyborze leasingu50%
50%

Etapy umowy

Zamówienie – nasz handlowiec przeprowadzi Cię przez proces realizacji62%
62%
Płatność – koordynujemy Twoją wpłatę własną i leasing75%
75%
Dostawa – wysyłamy maszynę do Ciebie lub odbierasz ją z Opola87%
87%
Montaż i szkolenie operatora – jeśli jest potrzeba, zrobi to nasz mechanik100%
100%

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl