Open-S Alliance zdobywcą Szwedzkiej Nagrody Rozbiórkowej 2022 za innowacyjność

Nowości

Open-S Alliance zdobywa Szwedzką Nagrodę Rozbiórkową w kategorii „Nagroda dla producentów/dostawców za wielkie innowacje”. Nagrodę organizacja Open-S Alliance otrzymała na ceremonii podczas szwedzkich targów branży rozbiórkowej Demcon w Sztokholmie dn. 24 listopada 2022 r. Nagroda dotyczy Open-S, otwartego standardu w szybkozączach pełnohydraulicznych do koparek. Open-S Alliance jest organizacją non-profit, która rozwija i promuje standard Open-S. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrody, pokazuje ona nam jakie wsparcie istnieje dla standardu otwartego, który nie przywiązuje klientów do zastrzeżonego rozwiązania dostawcy szybkozłączy, tiltrotatorów i narzędzi roboczych – mówi Stefan Stockhaus, członek zarządu Open-S Alliance AB.

Szwedzki magazyn Professionell Demolering we współpracy ze szwedzkimi stowarzyszeniami branżowymi Drilling Contractors i Riv-och Saneringsentreprenörerna przyznaje Szwedzką Nagrodę Rozbiórkową („Det Svenska Demoleringspriset”) od 2012 roku. „Nagroda dla producentów/dostawców za wielkie innowacje” jest przyznawana producentowi lub dostawcy za wprowadzenie innowacji lub szczególnie wyróżniający się rozwój już istniejącego produktu.

W branży rozbiórkowej, gdzie powszechna jest intensywna i szybka wymiana narzędzi roboczych, szybkozłącza pełnohydrauliczne zyskują na popularności. Open-S jest standardem dla połączenia hydraulicznego między szybkozłączem, tiltrotatorem i osprzętem. Standard ten ułatwia operatorom maszyn i wykonawcom wybór szybkozłączy koparek, tiltrotatorów i narzędzi roboczych oraz daje pewność, że będą one ze sobą współpracować. Open-S chroni również przed uwięzieniem w pułapce zastrzeżonego rozwiązania jednego producenta.

– Prowadzimy rozmowy z kilkoma producentami i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ogłosić kolejnych członków – mówi Anders Jonsson, prezes zarządu Open-S Alliance AB.

Więcej informacji na temat Open-S znajdziesz na stronie opens.org.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z:
Anders Jonsson, prezes zarządu Open-S Alliance AB

anders.jonsson@opens.org, +46 70 590 09 49

Stefan Stockhaus, członek zarządu Open-S Alliance AB

stefan.stockhaus@opens.org, +46 70 998 13 21

Informacje na temat Open-S

Open-S – otwarty standard dla szybkozłączy pełnohydraulicznych do koparek. Celem Open-S jest zapewnienie kompatybilności szybkozłączy, tiltrotatorów i narzędzi różnych producentów.

Open-S Alliance jest organizacją non-profit, której celem jest rozwój i promowanie standardu Open-S.

Więcej dowiesz się na stronie www.opens.org